Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ভাগ্য সূৰ্য্যৰ দৰে জিলিকি উঠিব, এই দুষ্ট সূৰ্য্যক ৫টা বস্তু আগবঢ়াব…

নৌটাপা ২০২৪ উপায়ঃ গ্ৰীষ্মকালৰ আটাইতকৈ গৰমৰ সময় নাউটাপা। এই সময়ছোৱাত গোটেই ৯ দিন সূৰ্য্যৰ ৰশ্মি অতি প্ৰবল হৈ থাকে। এইবাৰ নাউটপে আজিৰ পৰা আৰম্ভ হৈছে অৰ্থাৎ ২৫ মে’ৰ পৰা, যিটো ২ জুনত শেষ হ’ব। সনাতন ধৰ্মতো নাউটপেৰ ধৰ্মীয় গুৰুত্বৰ বিষয়ে ব্যাখ্যা কৰা হৈছে। নৌতপৰ ন দিনত যদি আপুনি সূৰ্য্য দেৱতাক পাঁচটা বস্তু আগবঢ়ায় তেন্তে আপোনাৰ ভাগ্য জিলিকি উঠিব পাৰে আৰু আপোনাৰ জীৱনৰ দুখ আৰু দৰিদ্ৰতা দূৰ হ’ব পাৰে। সেইবোৰ কি কি ?


১/ নাৰিকল পানী:

বৈদিক জ্যোতিষৰ মতে নাউটপেত যদি সূৰ্য্য দেৱতাক নাৰিকল পানী আগবঢ়োৱা হয়, তেন্তে ৰাশিফলত গ্ৰহৰ দোষৰ প্ৰভাৱ কমিবলৈ আৰম্ভ কৰে আৰু ইয়াৰ বাহিৰেও ব্যৱসায়ত অগ্ৰগতি হয়। ব্যক্তিজনে সন্মান আৰু সন্মান লাভ কৰে ইয়াৰ বাহিৰে তেওঁৰ জীৱনত কেতিয়াও ধন-সম্পত্তিৰ অভাৱ নহয়;

২) ক’লা তিলৰ গুটি: 

জ্যোতিষৰ মতে নৌতপত সূৰ্য্য দেৱতাক ক’লা তিল অৰ্পণ কৰিলে শুভ ফল পোৱা যায় আৰু অকাল মৃত্যুৰ সম্ভাৱনা ৰোধ কৰিব পৰা যায়। এই সময়ত সূৰ্য্য দেৱতাক ক’লা তিল আগবঢ়াব।

৩/ যৱ আগবঢ়াওক:

বৈদিক জ্যোতিষত কোৱা হৈছে যে নৌতপৰ সময়ত যদি সূৰ্য্য দেৱতাক যৱ আগবঢ়োৱা হয় তেন্তে ৰাশিফলত দুৰ্বল সূৰ্য্যৰ অৱস্থান শক্তিশালী হয়, সন্মান বৃদ্ধি পায় আৰু দীৰ্ঘদিন ধৰি বাকী থকা কাম সম্পূৰ্ণ হ’বলৈ আৰম্ভ কৰে।

৪/ গুড় আগবঢ়াওক:

জ্যোতিষৰ মতে যিকোনো ৰোগ বা দোষত ভুগি থকা আৰু নিজৰ ঘৰত সুখ-সমৃদ্ধিৰ লগতে দৰিদ্ৰতা আৰু দুখৰ পৰা সকাহ পাব বিচৰা ব্যক্তিয়ে নৌতপৰ সময়ত সূৰ্য্য দেৱতাক গুৰ অৰ্পণ কৰিব লাগে।

৫) কেশৰ আৰু গাখীৰ আগবঢ়াব: 

বৈদিক জ্যোতিষত কোৱা হৈছে যে নৌতপৰ সময়ত সূৰ্য্য দেৱতাক কেশৰ আৰু গাখীৰ অৰ্পণ কৰিলে তেওঁৰ শ্ৰদ্ধা বাঢ়ি যায় আৰু শুভ ফল পোৱা যায়।
Whatsapp Channel Join Now
Telegram Channel Join Now
Whatsapp Group Join Now
Android App Download